SI5334L-B14100-GM
Mfr.Part #
SI5334L-B14100-GM
Datasheet
SI5334L-B14100-GM
Description
4-OUTPUT, ANY FREQUENCY (< 350 M
Stock
715
Frequency - Max :
350MHz
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply :
1.71V ~ 1.98V, 2.25V ~ 2.75V, 2.97V ~ 3.63V
Datasheets
SI5334L-B14100-GM
Basic Instructions
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 47PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 100PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 3.8PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 1000PF 20% SMD